O nas

O firmie

Firma Be healthy Łukasz Śliwa powstała w 2014 roku. Zajmujemy się prowadzeniem leczenia przez zabiegi rehabilitacyjne, fizjoterapeutyczne oraz masaż. Nasi specjaliści uczestniczą w szkoleniach, konferencjach i sympozjach stale poszerzając wiedzę i udoskonalając techniki leczenia. Najważniejszy jest dla nas pacjent! Rodzaje terapii są dobierane indywidualnie do potrzeb oraz oczekiwań naszych klientów, tak aby pomóc im w powrocie do możliwie pełnej sprawności ruchowej.

 

Nasi specjaliści

Metody stosowane w pracy z pacjentem

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentem. Nasza wiedza przekłada się na skuteczną rehabilitację u naszych podopiecznych. Wspieramy pacjentów w powrocie do sprawności stosując odpowiednie metody rehabilitacyjne, które są indywidualnie dobierane do ich potrzeb i możliwości. Zapraszamy do zapoznania się z metodami pracy, które stosujemy podczas rehabilitacji.

Certyfikaty

Nieustannie dążymy do rozwijania naszych umiejętności i wiedzy przez uczestniczenie w szkoleniach, sympozjach i konferencjach. Nasza wiedza i umiejętności praktyczne przekładają się na szybki powrót do zdrowia naszych pacjentów.